Montaż, serwis i naprawa systemów rekuperacji Pruszków

Każdy budynek wymaga sprawnego systemu wentylacji. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest rekuperacja. Pruszków nie należy do wyjątków w tej dziedzinie. Również w tym mieście szczególnym zainteresowaniem cieszy się mechaniczna wentylacja. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla regionu. Z naszą pomocą można unowocześnić swój dom najlepszą dostępną na rynku technologią.

Na czym polega rekuperacja?

Rekuperacja to po prostu system mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. W przeciwieństwie do wentylacji naturalnej nie powoduje więc wychładzania pomieszczeń lub nagromadzania się wilgoci. Jej działanie opiera się na specjalnym urządzeniu, zwanym rekuperatorem, które kontroluje ruch nawiewanego oraz usuwanego powietrza. Jednocześnie odzyskuje ciepło z powietrza nagrzanego, lecz nasyconego dwutlenkiem węgla. To główny powód decydowania się naszych klientów na rekuperację w Pruszkowie.

Przy projektowaniu oraz montażu instalacji wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania i najnowocześniejsze technologie. W ten sposób gwarantujemy wykonanie wydajnego, a zarazem energooszczędnego układu wentylacji pomieszczeń.

Dlaczego warto zamówić montaż rekuperacji w Pruszkowie?

Skuteczny odzysk ciepła jest z pewnością najważniejszą zaletą proponowanego systemu, choć niejedyną. Warto zwrócić uwagę na jego pozostałe atuty. Wśród nich szczególne uznanie mieszkańców miast zyskuje ochrona przed smogiem. Montaż rekuperacji w Pruszkowie umożliwia bowiem zastosowanie specjalnych filtrów zatrzymujących ok. 90% pyłu zawieszonego wielkości 1-10 µm. Co więcej, mechaniczna wentylacja odpowiada za nawiewanie powietrza wolnego od alergenów, kurzu i innego rodzaju zanieczyszczeń (także chemicznych). A to doceniają wszystkie osoby zmagające się z alergiami lub podobnymi problemami zdrowotnymi.

Na korzyść rekuperatorów przemawia też możliwość dostosowywania ich pracy. Można to zrobić przy pomocy umieszczonego wewnątrz budynku sterownika. Dla przykładu zmniejszenie intensywności działania przyda się wtedy, gdy domownicy opuszczają mieszkanie. Z kolei zwiększenie obrotów jest niezbędne w momencie przyjścia gości. Więcej osób w pomieszczeniach oznacza większą potrzebę uzyskania dostępu do świeżego powietrza.

Profesjonalny serwis i naprawa rekuperatora Pruszków

Regularny przegląd rekuperatora zapewnia jego długą żywotność oraz bezawaryjność. Po zaprojektowaniu i montażu systemu z przyjemnością podejmiemy się jego kontroli. Polega ona m.in. na wymianie filtrów, sprawdzianu dziennika zdarzeń, kalibracji czujników, pomiarach elektrycznych, sprawdzaniu wymiennika ciepła i wielu innych czynnościach niezbędnych do utrzymania rekuperacji w jak najlepszym stanie.

Do tego dochodzi też pomoc w sytuacjach awaryjnych. Zdarza się, że dochodzi do usterek sterownika lub pozostałych elementów systemu. Serwis i naprawa rekuperatora w Pruszkowie obejmuje praktycznie wszystko, co jest niezbędne do przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o przygotowanej przez nas ofercie rekuperacji w Pruszkowie.

Chcesz otrzymać ofertę?

Zapraszamy do kontaktu

Dane firmy

Klim Land Paweł Gasiński
ul. Malinowa 19, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5291835030, REGON: 388819825

Adres email

biuro@klimland.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. - 08:00 - 18:00
Sob. - 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy