O nas

Kim jesteśmy?

Klim Land - klimatyzacje, rekuperacje, pompy ciepła

KlimLand, to zespół wykwalifikowanych fachowców, oferujących najnowsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji, pomp ciepła. Zajmujemy się zarówno montażem instalacji nowych, jak i ich serwisowaniem. Dodatkowo świadczymy usługi napraw sprzętów, montowanych przez firmy trzecie.

Oferujemy Państwu systemy możliwe do zamontowania w  mieszkaniach, domach, obiektach biurowych, handlowych, czy usługowych. Proponujemy klimatyzatory ścienne typu SPLIT, MULTISPLIT,  kanałowe, przypodłogowe, kasetonowe. 

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Posiadamy autoryzację wiodących na rynku producentów. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o wszystkie aktualne certyfikaty oraz niezbędne do wykonywania usług, uprawnienia.

Świadczymy usługi na terenie województwa mazowieckiego.

Profesjonalne klimatyzacje, rekuperacje, pompy ciepła Klimland

Wysoka jakość usług

Szybki termin realizacji

Nowoczesny sprzęt

Kompleksowa obsługa

Dlaczego warto nas wybrać?

Co otrzymują Państwo w zamian za zlecenie usługi montażu klimatyzacji, rekuperacji lub pompy ciepła w Klim Land?

  • bezpłatną wycenę oraz dojazd na miejsce realizacji
  • terminowe realizacje
  • profesjonalne doradztwowykorzystanie najwyższej klasy urządzeń
  • zastosowanie najnowszych technologii
  • brak ukrytych kosztów
Opinie klientów

Co mówią nasi klienci?

Napisz do nas !

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Celem omówienia szczegółów współpracy, rozwiania potencjalnych wątpliwości lub umówienia bezpłatnej konsultacji z naszymi profesjonalnymi doradcami prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mailowy. Wszelkiego rodzaju zapytania wysłać można do nas także za pośrednictwem dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie.