Montaż, serwis i naprawa systemów rekuperacji Warszawa

Profesjonalna instalacja rekuperacji w Warszawie

Chcesz w skuteczny, a jednocześnie energooszczędny sposób wymieniać „zużyte” powietrze w domu na świeże i czyste? Nowoczesny system rekuperacji to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła usuwa powietrze zanieczyszczone dwutlenkiem węgla na takie, które jest pozbawione zanieczyszczeń i kurzu. Jednocześnie umożliwia odzyskanie części zgromadzonego już ciepła.

Oferujemy kompleksowy projekt i montaż rekuperacji w Warszawie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu skutecznie doradzamy klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie projektując i dopasowując sprzęty do potrzeb użytkownika. Gwarantujemy pełną realizację zamówień, od etapu projektowania, aż po dostarczenie i montaż sprzętów. Zapewniamy też obsługę pomontażową. Realizowane przez Klim Land serwis i naprawa rekuperatora w Warszawie zapewnią Ci komfort i spokój w razie jakichkolwiek usterek czy awarii.

Wydajna i niezawodna rekuperacja – Warszawa

Dostarczane przez nas rekuperatory cechują się znakomitą wydajnością, niezawodnością działania i funkcjonalnością. Sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i biurach czy budynkach handlowo-usługowych. Bogata gama urządzeń pozwala na dopasowanie modelu najlepiej odpowiadającego indywidualnym wymaganiom klienta oraz specyfikacji lokalu. Na wszystkie produkty i usługi udzielamy wieloletniej gwarancji.

Zapewniamy sprawny i fachowy montaż rekuperacji w Warszawie. Odpowiednio wyznaczone trasy dla kanałów wywiewnych i nawiewnych uwzględniające specyfikę budynku i każdego pomieszczenia gwarantują sprawne działanie całego systemu. Wszystko to bierzemy pod uwagę na etapie konsultacji i projektu aby uniknąć jakichkolwiek błędów w doborze urządzeń i montażu instalacji rekuperacji. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na indywidualne podejście do każdej instalacji, dokładny projekt i realizacje przygotowaną do konkretnego budynku.

Montaż rekuperacji w Warszawie – dlaczego warto?

Tradycyjna rekuperacja grawitacyjna bazuje na procesie zasysania powietrza wytwarzanym przez kominy. Ma wiele wad, w tym zwłaszcza nieusuwanie wilgoci z pomieszczeń i wychładzanie domu. Rekuperacja mechaniczna z odzyskiem ciepła opiera się z kolei na ruchu powietrza wytwarzanym przez rekuperator. Urządzenie to służy do kontroli ruchu powietrza nawiewanego do wnętrza i usuwanego z pomieszczeń. Umożliwia też odzyskiwanie ciepła z nagrzanego już powietrza. Innymi słowy, rekuperacja wymienia zużyte powietrze na nowe, czyste i świeże, przy jednoczesnym odzysku części zgromadzonego ciepła.

Rozwiązanie to zapewni Ci wiele korzyści. Nie musisz otwierać okien, aby odświeżyć powietrze w domu, z czego szczególnie ucieszą się alergicy, dla których pyłki, kurz czy inne zanieczyszczenia z ulicy są prawdziwą zmorą. Co więcej, dzięki specjalistycznym filtrom system skutecznie oczyści powietrze również z alergenów, cząsteczek smogu, dymu oraz wielu innych, nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Instalacja rekuperacji w Warszawie pozwoli Ci też zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym. System pobiera ciepło z wywiewanego powietrza i przekazuje je powietrzu nawiewanemu. To przekłada się na oszczędności energii wymaganej do ogrzania tego powietrza do pożądanej temperatury.

Innowacyjne systemy rekuperacji wychodzą naprzeciw potrzebom coraz bardziej wymagających użytkowników. Parametry rekuperatora możemy dobrać w zależności od panujących na zewnątrz warunków pogodowych, ale też uwzględniając nasz codzienny rytm i godziny obecności w domu i mieszkaniu. Dobranie odpowiednich parametrów rekuperatora zwiększa wydajność i efektywność całego systemu wymiany ciepła. Sterowniki do rekuperatora są proste i intuicyjne a nasi specjaliści udzielają wszelkich potrzebnych informacji do jak najlepszego i skutecznego wykorzystania zamontowanej instalacji

Chcesz otrzymać ofertę?

Zapraszamy do kontaktu

Dane firmy

Klim Land Paweł Gasiński
ul. Malinowa 19, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5291835030, REGON: 388819825

Adres email

biuro@klimland.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. - 08:00 - 18:00
Sob. - 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy